| AAAdelin a întrebat:

Azi, de ziua mea de nastere, parintii mi-au cumparat un telefon Sansung Galaxy Gio. Toate bune si frumoase pana aici. Problema este ca atunci cand l-am conectat cu USB-ul la PC nu imi citeste (am card de 2 GB in el si cand l-am luat mi-a bagat niste jocuri prin cablu de date, pe loc, in magazin, si atunci a mers, m-am uitat si am vazut ca are acelasi Windows ca al meu ) si imi zice ca daca am un CD pentru telefon sa il introduc. Eu ce sa fac ca in pachet am primit numai : telefonul, incarcatorul, USB-ul si cardul de 2 GB? ce sa fac? rasp urgent pls!
Multunesc anticipat!

3 răspunsuri:
| brokenwing a răspuns:

Ai nevoie de pc suite pentru sincronizarea intre telefon si pc
http://download.gamblis.com/......martphone/

| AAAdelin explică (pentru brokenwing):

De ce se insta; eaza asa de greu? asa este normal (ma refer la instalarea de Samsung kies)

| Vitaminaaaaa a răspuns:

Pei poate nu-ti mege pentru ca nu ai la pc instalat usb