| alexuztu a întrebat:

daca am 1 telefon htc cha cha si am garantie la el si mi s-a stricat incarcatorul garantia e valabila? dau funda si restul votlove struck:*Ms

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Din cate stiu garantia nu asigura accesoriile dar merita sa te duci de unde l-ai luat si sa intrebi nu se stie

3 răspunsuri:
| blackbird000 a răspuns:

Cumpara-ti un incarcator oh go on.si eu am un HTC cha chawinking

| alexuztu explică (pentru blackbird000):

Cel mai tare la HTC cha cha ma enerveaza incarcatorul(mufa care trebuie bagata in telefon)Si fix aia mi s-a stricat

| danyelyo a răspuns:

Garantia nu este pentru accesorii cumparati un incarcator nou