| TheDarkMita a întrebat:

Sall Tpu.Eu am placa video : "ATI Radeon X1250 de 320.0 MB"
Vreau una pe care sa imi mearga Far Cry 2 macar (sau cel mult gta 4) Sa imi spuneti si pretul.Dau Funda + Grad.

Răspuns Câştigător
| NeoRo a răspuns:

Care este buget-ul? + ce CPU, RAM, Placa de Baza, SURSA le ai acum in PC!

Eu zic in 360 RON, poti cumpara:

Sapphire Radeon HD6670 1GB DDR5 128-bit VGA - o sa iti mearga si Far Cry 3 / GTA 4 pe o rezolutie de 17 / 18 inch.

| TheDarkMita explică (pentru NeoRo):

Poti sa imi mai dai detalii terog? am 1024 G o sa imi fac 2048 procesoru am AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ MMX 3DNow (2CPUs)

| TheDarkMita explică (pentru NeoRo):

Prin detalii ma refer la ale placii si daca sunt si mai ieftine pentru sistemul meu praf.

| TheDarkMita explică (pentru NeoRo):

Mai bine add florin_eduard15@yahoo.com happy