| adyadyadi a întrebat:

eu sunt unul dintre utilizatorii de hack...mi s-a spart toate conturile metin dar si id de mess...
Ieri imi zicea asta- there was a problem singing you to Yahoo Messenger Your acconut has been locked. Please forget password tu unlock accound
Acum imi zice nume de parola gresit si imi zice sa revin la ora 23:21 Pana acum toate bune si frumoase
Dar partea proasta este ca adresa alternativa este blocata am de la 1 la altu...REZOLVARE=FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti pot sa te ajut,incearca asta:
intri in Start>Help and Support Center>Undo Change to your Computer whit Sistem Restore>Restore My Computer to an Arlier Time>Next, daca nu mere asta ai probleme serioase, anuleazati conturile de email / mess / jocuri sau daca ai ceva important pe unu dai la site de joc sau yahoo sa-ti recapeti parola, salveaza si anuleazati conturile, fa-ti alt cont de data asta mai complicat daca se mai intampla fa la fel si reinstaliazati windows-u daca tot se mai inpampla chiar ai probleme serioase suna la magazinu de unde ai luat computeru sau laptopu si iti vor da un numar de telefon pentru un operator care te va ajuta sau va veni cineva sati schimbe ip-u, sper ca te-am ajutat SUCCES!

1 răspuns:
| 1kkk a răspuns:

Simpl creeati alt mess nu?