| Yeah3xBB a întrebat:

wave... Vreau sa-mi cumpar un telefon bun, am mai pus o intrebare in lefatura cu asta. Samsung Galaxy S sau Iphone 4 si am ales Samsung fiindca Iphone are multe defecte, doar display-ul Retina il face renumit si numele de Apple Iphone 4. Acum am aflat mai multe despre Htc Desire HD si imi place mult :X. Acum vreau sa stiu parerile voastre Htc Desire HD sau Samsung Galaxy S. Spuneti care este bun si explicatia. A voastra nu copy si paste de pe site-uri.

5 răspunsuri:
| UseR4EveR a răspuns:

Iarta-ma dar m-am uitat pe hi5 la tine ai vreo 9-10 ani si iti trebuie Htc Desire HD, Iphone4... fa ce vrei dar pentru varsta ta nu sunt potrivite alea daca ai bani eu am Sonny Ericsson 905 e foarte bun si un telefon ff performant si e de generatie tanara bafta

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Mie imi place mai mult Samsung galaxy. Dupa cum ai zis, iphone 4, pe langa ca e scump, are destule defecte.Era o alta intr aici pe TPU si spunea cineva ca are iphone 4 si a i se tot intrerupe si ca nu prea merge bine. Da, adevarat ca iphone are mai multe optiuni, dar nu trebuie sa judecam cartea dupa coperta! Daca as fi in locul tau, as alege Samsung.
Funda?

| zxzx a răspuns:

Samsungurile nu sunt rezistente deloc, au un aspect frumos, dar in rest nu pre... cele mai rezistente sunt Nokia, iar Nokia N8 e ultimul, cel mai bun, unul dintre concurentii no 1 al iPhone-ului.
Si /HTC-urile sunt excelente, perfecte pentru net si restul.HTC Nexus One e super.
Iar iphone-urile sunt bune si ele, mai ales 4.

Eu mi-as lua Nokia N8 sau iPhone 4!

| Quicky a răspuns:

HTC Desire e pentru femei. putini barbati am vazut cu acest fel de telefon(inclinatii sexuale) dar este treaba ta. Iphone 4 intr-adevar are niste defecte si eu nu il recomand nimanui. Uita-te peste HTC HD2 poate iti place.

| sasha_2369 a răspuns:

Pai iti pot spune eu, care am Galaxy S si tata are Desire. In primul rand, Desire nu are lag atat de mare ca al meu, in al doilea rand bateria il tine mai mult [ de ex, Galaxy S, daca il "freci" putin mai mare, il incarci de 3 ori pe zi ]. Htc-ul are aplicatii mai misto, spre deosebire de Galaxy S. In schimb, Galaxy S are nu stiu cate aplicatii legate de GPS, ceea ce este destul de cool.
Sper ca te-am ajutat, nu-s cine stie ce priceputa. Totusi, mai bine ai citi review-urile de pe internet, facute chiar de specialisti! happy