| MysteryMen a întrebat:

procesorul meu cand stau cu 3 ferstre de internet ( TPU... GOOgle, etc) ajunge temp la 50*C (si porneste ventilatorul la laptop) mi se pare putin cam ridicata in timp ce nu prea il folosesc am o intrebare. Exista vreun program cu care pot seta ca coolerul sa porneasca la temperatura de 45-40*C (am windows7)

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Faptul ca iti porneste coolerul este bine, 50 grade nu este mult, iar TPU are o gramada de flashuri care solicita procesorul. Sfatul meu este sa iti cumperi un cooler stand pentru laptop... gasesti la 50 de lei unele care sa faca treaba buna.