| clawdiw99 a întrebat:

Recent am aflat de un program wintoflash(cu acest program voiam sa-mi pun windows pe stick) dar nu-mi gaseste STICKUL USB, dc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar my computer il gaseste?
Foloseste alta intrare usb.
Programul nu functioneaza pe windows xp din cate imi aduc aminte.(Nu poti face stick bootabil din win xp)
De altfel tin minte ca stickul trebuie sa fie fat32.

| IonutGaby a răspuns:

Foloseste un DVD, este 1 leu, si nu mai trebuie sa intri in bios, meniu boot si sa selectezi de acolo stick, este mult mai usor pe un dvd

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutGaby):

Windowsul pe stick este mult ma bun decat dvd-ul.
Sunt oameni care si-au cumparat calculator pe piese cu s-ata trecand da la pc vechi de 6 ani si nu au avut bani si de dvd writer.
Stickul il iei in buzunar si te duci la oameni sa instalezi windowsul. numai bun