| RaduLeo a întrebat:

Sa va explic. Deci am abonament la Cosmote. Cand apelez *151# sa afluu cate minute am, imi apare undeva si Data MB: 10.00. Asta inseamna ca internetul este activ? Atunci cand intru in browser imi apare serviciu indisponibil.

Ajutor va rog dau funda!

2 răspunsuri:
| SlowMotionn a răspuns:

Da, netul este activ. Nu iti merge deoarece cred ca nu ai setarile facute pentru net. Daca telefonul este nou si nu au fost facute setarile sau telefonul este vechi si nimeni nu a folosit netul inseamna ca nu iti merge. Daca telefonul este nou/vechi dar setarile sunt facute, atunci trebuie sa iei legatura cu cei de la Cosmote. Revino cu un comentariu si spune-mi daca setarile sunt configurate.

Sper ca ti-am fost de ajutor, funditaaa? happy

| RaduLeo explică (pentru SlowMotionn):

Da am setarile configurate. Si pentu Cosmote internet cat si pentru web n' walk.Atunci cand intru in browser, dupa ce se incarca cateva sec imi apare Serviciu Indisponibil.