| Dimitrix a întrebat:

Uite eu am un Samsung Galaxy Y S5360 si nu mai am google play sevices (cu numele Google Settings pe ecran). Inainte sa mi-l stearga varmiu din prostie magazinul play nu mai mergea ca zicea ca nu are conexiune desi google search mergea. nu stiu cum sa rezolv problema cu conexiunea magazinului k fara el nu imi pot recupera aplicatia. Daca ii dau wipe memory( memoria telefonului) data o sa fie totul bine?

Răspuns Câştigător
| Twiff a răspuns:

Incearca sa resetezi setarile si sa revi la cele din fabrica.

3 răspunsuri:
| tudorfrancu a răspuns:

Am aceeasi problema dar nu i-am facut nimic la google play service

| Sarbu_Dani_1998 a răspuns:

Sall daca chiar vrei sa descarci depe magazin play intra pe google de pe telefonul tau si scrie magazin paly iti faci cont si descarci de acolo eu asa am facut Bafta.

| Dimitrix explică (pentru Sarbu_Dani_1998):

Nu merge ca zice ca am deja Google play servicies instalat