| MikeyC a întrebat:

Salll TPU Prietenul meu a Achizitionat un LG P500 si cineva eu introdus modelul Gresit de 15 ori si ii cere acont de la google mail. Cum Pot Reseta Telefonul De tot Ca din Cate stiu daca il resetez se duce tot din el

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Tine apasat in continu pe:volum in jos; apelare si descidere tel-tii apasat 20 sec pe toate odata. si gata

1 răspuns:
| Alysée a răspuns:

Da si eu am avut probleme cu el cand l-am cumparat/am citit pe un forum si mai multi se plangeau/dar l-am dus la magazinul de unde l-am cumparat si til repara ala.la mine lau trimis la bucuresti si atrebuit sa astept 1 saptamana.dar acum merge normal.