| DjDOCALyN a întrebat:

SalTPU! am o mica intrebare:d! am un telefon Sony Ericsson xperia x8, un laptop cu antena wifi, o alta antena wifi portabila. Faza este ca nu am modem eu prind internet de la vecinul prin antena portabila si as vrea sa imi mearga internetul si pe tel. Daca stiti vreo metoda va roog... a si inca cv am windows xp sp3! FUNDOI!

3 răspunsuri:
| ginoeugen23 a răspuns:

Nu cred ca o sa reusesti...
daca telefonul tau e capabil sa receptioneze wireles ar trebui sa gaseasca si telefonul reteaua

| DjDOCALyN explică (pentru ginoeugen23):

Il gaseste dar semnalul este chiar jalnicwinking

| ginoeugen23 a răspuns (pentru DjDOCALyN):

Vezi ca unele telefoane au o setare pentru a nu consuma prea repede bateria nu receptioneaza wireles la calitatea cea mai buna.
si mai e chestia ca pe telefon nu merge ca pe pc...