| Miciuha a întrebat:

Salu TPU am nevie de ajutor. Vreau sa-mi pun root pe Samsung galaxy tab 2 7.0 android 4.2.2 si am downloadat odin si versiunea de root de care am nevoie si aici este problema intru in setari la tableta la otiuni dezvoltator si bifez depanare USB sting tableta si intru in odin mode si unesc tableta la pc prin USB si intru in Samsung kies si nu imi gaseste tableta si cind repornesc tableta casuta cu depanare USB nu este bifata ce sa fac va rog un tutorial ceva sau un sfat util

Funda+Vot

1 răspuns:
| mihaitza30012 a răspuns:

Din câte știu trebuia sa închizi telefonul si sa il pui pe download mode si după puneai root, ai încercat asta? Oricum root-ul nu e recomandat, oricum in Android ești liber si fără asta.