| Iulian03 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe amazon.it? As vrea sa comand un microfon Blue Snowball care costa 52 de euro.Si ma intreb cat va veni transportul? Voi plati taxe vamale? Tin sa mentionez ca la noi microfonul e foarte scump.

8 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Ce este perfect... Inutil
Ai raspunsul la 2 intrebari de acolo. Dar esti atat de neinformat, incat vrei sa iti aduc si coletul.

| Iulian03 explică (pentru elycrissro):

Stiu.Dar nu sunt despre amazon.

| Iulian03 explică (pentru elycrissro):

Si sugi ****.

| elycrissro a răspuns (pentru Iulian03):

In primul rand, formuleaza intrebarea cum trebuie, analfabetule.
."cat va veni transportul", esti batut in cap.
Vreti numai mura-n gura, de unde dracu sa stii ceva, daca nu citesti, nu te documentezi.
Eu ti-am intins un ajutor, iar tu ca un bun baietas citit, ai raspuns. Halal...

Este o lege pentru toate, fie ele amazon, fie ebay, fie etc.

| Iulian03 explică (pentru elycrissro):

Usor! Ca o sa bubui de atata prostie si cretinism.