| Protegent a întrebat:

Salut, acum doua saptamani am instalat pe PC antivirusul Kaspersky Free, mi l-a recomandat un prieten. Ce parere aveti despre el? Este bun?

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Da e bun, mult mai bun ca Avastul in orice caz, dar asa cum a zis si gelu1970, consuma ceva mai multe resurse si incetineste oarecum PC-ul, daca ai un PC mai slab, atunci se poate vedea lucrul asta.

| Protegent explică (pentru DarthNiger):

Eu am un PC slabut, dar oricum n-am observat o incetinire mare.

| DarthNiger a răspuns (pentru Protegent):

Atunci e ok daca nu iti incetineste, oricum nu incetineste asa de tare incat sa nu poti umbla pe PCwinking

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Unul din cei mai buni antivirusi.

| gelu1970 a răspuns:

E bun.
Dacă ai un pc mai decent o să simți că il încetinește. Ca detecție...ok.