| Curtasu_Gabi_1991 a întrebat:

Salut all! Am si eu o problema la un telefon pe care l am se numeste sg a40, Bun.

M-am uitat un film de actiune si m-a luat somnu'. Tin sa precizez ca telefonul' avea 40% Baterie dar dupa ce m-am trezit era inchis, am incercat sa l deschid tot nu s-a aprins, m-am dus sa l bag la incarcat, tot degeaba, aveti careva o idee? dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Gabriel9707 a răspuns:

Incearcca un hard reboot, tine apasat pe butonul de stingere si volum jos simultan vreo 10 secunde.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Lasă-l mai mult timp la încărcat ( vreo 6-9 ore ). Probabil s-a descărcat complet bateria. Asta se întâmplă când descarci complet o baterie liion...