| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani! In primul rand as vrea sa va intreb ceva. cum as putea sa-mi conving mama sa-mi ia o tableta ( iPad. ) azi am intrebat-o si mi-a zis ca nu are posibilitatea. si oricum nu mi-ar lua ca nu sunt prea cuminte. Ma rog. chestii dinacestea ale parintilor. Si a doua intrebare este ce tableta imi recomandati? As vrea sa coste cam. 9-18 milioane maxim. va multumesc frumos si va rog sa raspundeti! Multumesc. va urez o zi buna.

Răspuns Câştigător
| NumaiPentruMine a răspuns:

Pustiule hai sa-ti zic o poveste adeverata.Intelege ce vrei din ea.
Cand eram de varsta ta eu tineam cu parintii mei, stiam cam ce bani au si ce ne permitem si eram modest in cereri, aveam un telefon mediu, niste haine ok sa ies cu o fata in parc, etc, si tot timpul am tinut cu casa.
Tata si-a deschis o firma cand aveam vreo 16 ani, tot modest am fost.De la 18 ani am inceput sa-l ajut si sa ma implic total, acum am cardul meu legat la contul firmei si pot sa iau orice vreau eu, dar e bine sa fi chibzuit.
Apropo mi-am luat in vara un LG Optiumus 3D cu 700 ron la abonament de 37 de euro pentru ca am nevoie de abonamentul ala, de telefon. ce sa zic ca citesc niste mail-uri pe el si ii tot schimb soft-urile asa de fun, e misto dar chiar nu imi trebuie in mod special.
Prietena mea si-a luat un Samsung galaxy s2 cu 21 de milioane la liber pe banii parintilor ei ca sa se joace pe el... aveti aceiasi minte.

32 răspunsuri:
| Paulikk112 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E9ZYKBBBM/ Bree. tableta asta e irezistibila o sa-mi cumpar e ea firma romaneasca dar e faina + spune-i mamei tale ca poate fi folosita si ca GPS, are android merge fain (uite-te pe youtube la review etc )

| cristitoader13 a răspuns:

una de 300 400 nu poti sati ei depinde prestigio e foarte buna.