| orceNUME a întrebat:

Salut am 15 ani si as vrea sa ma fac it-ist ma puteti ajuta cu cateva informati dspre acest domeniu cam toate informatile ce le stiti

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri la liceu la un profil mate info(sau ar trebuie deja sa fii la un profil mate info) iar cursurile de informatica iti vor deschide calea spre cariera care o vrei

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Învaţă cod şi să umbi în C++, Python şi altele. Un sfat: dacă nu eşti bun cu numerele, încerci degeaba.