| alexaNNNNdeR a întrebat:

Salut
Am 2 boxe de la DVD si le-am pus mufa Jack,dar cand bag mufa in PC se aude volumul mic, ce sa faca sa se auda mai tare?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pff,oare ce trebuie sa faci? Sa pui un amplificator intre PC si boxe...

| alexaNNNNdeR explică (pentru ombladon):

Da site de amplificator si iti dau funda

| ombladon a răspuns (pentru alexaNNNNdeR):

Ce ar fi sa spui un buget si caracteristicile boxelor? Dupa aia poate iti gasesc unul, oricum funda aia poti sa o pastrezi!

| K0sti a răspuns:

Esti tare! Vezi cum faci sa arzi placa de sunet!

| Utilizator1234 a răspuns:

Ai luat 2 boxe pasive de la un sistem home cinema cu DVD presupun (care are amplificarea in sw sau HU); le-ai "pus" (care inseamna ce? legat/mufat/cablat/letconat?) mufa jack 3.5mm; apoi ai bagat 2 boxe PASIVE si mesterite de tine, in placa de sunet?

Daca ai facut asta, felicitarile mele, m-ai facut sa rad pe ziua de azi.