| Irina_5161 a întrebat:

am avut windows xp in c iar acum un an am instatat windows vista in e. asa m-am ales cu 2 windowsuri ...acum vreau sa reinstalez windows vista in c si sa ramana doar un singur windows dar nu stiu ce trebuie sa fac.ma puteti ajuta? mersi mult.ast rasp.

1 răspuns:
| Sorinna a răspuns:

Repartitionezi, faci doua sau mai multe partitii si instalezi windows-ul dorit pe partitia C. *La stergere si repartitionare se pierd toate datele de pe harddisk!*