| Răzvan_Florentin_2000 a întrebat:

Salut! Am achizitionat de curand o placa video MSI Radeon RX 550 4gt lp oc 4GB.
De cand o am, intampin o problema.In jocuri, pe o rezolutie de 1280x720, apare o bara neagra, verticala, pe partea dreapta a ecranului. Mentionez ca folosesc un adaptor hdmi to vga intrucat monitorul nu are port hdmi.
De la ce ar putea fi, totusi, problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iți sugerez să îți cumperi alt monitor care are port hdmi. Între timp poți umbla la setările jocului sau a pc-ului.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vga nu are 720. Schimba in 5:4 4:3