| andrei15261 a întrebat:

Salut. Am achiziționat de la digi un router wifi 6 AX1500. Problema este ca am făcut exact ce scrie în manualul de utilizare și nu vrea sa se conecteze la internet. Am făcut pas cu pas, dar nu vrea. Ma puteți ajuta?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la rds si cineva de la ei vine acasa si il va configura doar ei au codurile nu sti tu.

| cfrtobias a răspuns:

Apare conectat dar fara internet?

| andrei15261 explică (pentru cfrtobias):

Da

| cfrtobias a răspuns (pentru andrei15261):

Ai cumva un modem alb si router?

| andrei15261 explică (pentru cfrtobias):

Da, e unul de la zte

| cfrtobias a răspuns (pentru andrei15261):

Vezi in modem alb sa modifici cablurile, ar trebui sa ai 2 gri sau alb asa mai inchis, unde ai WAN acolo bagi celalalt probabil care ai acum, si dupa celalalt in lan1 sau oricare lan https://prnt.sc/24coq5r, cred ca ai asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa il faci, trebuie ei sa vina