| CosminGK a întrebat:

Salutare. Am si eu problema cu semnalul wifi in casa. Tin sa mentionez ca nu locuiesc la bloc ci la curte. Problema e ca am inteles ca sunt niste extendere pentru wifi in situatia mea, doar ca imi da putin cu virgula pentru ca la mine cablul de la internet (cel de pe stalp) intra in router. Iar la unele extendere am vazut ca sunt conectate cu un cablu. Ma puteti lamuri in privinta cu asta? Nu ma prea pricep asa. Am abonament de la digi 1000mb/s fiberlink si router tp link ax1500 cu wifi 6. Daca imi puteti si recomanda niste extendere bune. Va multumesc, ofer funda

Răspuns Câştigător
| andreierdna91 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DL8TPTMBM/

Este fără fir. Preia semnalul și îl amplifica

| CosminGK explică (pentru andreierdna91):

Va multumesc frumos, la acesta ma uitam si eu

2 răspunsuri:
| Anabitta a răspuns:

Nu garantez? dar cred ca sunt si extendere fara cablu. adica iti capteaza wifi si il retransmite pe o raza mai mare