| hoLigan a întrebat:

Salut am bs player si videourile alea mai mari hd merg sacadate de ce? trebuie ceva codec? am codecurile ce instaleaza bsplayer dati-mi sait cu codecuri sau ce trebuie? dau funda in schimbhappy

Răspuns Câştigător
| lOvelyGirL94 a răspuns:

Arunca-ti pc-ul k nu-i bun de nimiclaughing) imi dai funda?batting eyelashes laughing

7 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Alea le vezi cu Splash PRO EX il iei de aici http://mirillis.com/en/products/splashexport.html si instaleaza si divx de pe www.divx.com

| DarkTheory a răspuns:

Pai daca chiar nu merge, incearca sa instalezi alt program, vlc media player, winamp ecc... habar nu am.

| lOvelyGirL94 a răspuns:

Asa te vreausmug laughing

| cryss8 a răspuns:

Iti merg sacadate din cauza placii video

| hoLigan explică (pentru cryss8):

Si de cat ar trebui sa am sa mearga? ca o am de 256 ati radeon

| cryss8 a răspuns (pentru hoLigan):

Cati giga are filmul?

| hoLigan explică (pentru cryss8):

Este un trailer de la un film 44 mb hd rezolutia este de 1920x1080