| Andreinr1cf a întrebat:

Salut, am decis sa imi cumpar pentru pc o placa de baza, o sursa si o placa video, dar am o nelamurire cu placa video, va veni cu tot ce trebuie in cutie adica cablu de alimentare si ce mai e? Dau funda.t

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Placa video se alimenteaza din sursa. Sursa trebuie sa aiba deja o mufa cu 6 pini. De obicei primesti in cutie un adaptor DVI-VGA si cam atat.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Te-ai decis.dar esti sigur ca componentele sunt compastibile intre ele?