| Aloo123 a întrebat:

Am inceput de curand sa merg dj pe la majorate. Problema e ca nu dispun de un sistem de sunet. Ma gandeam ca pentru inceput pot achizitiona o boxa pasiva si o statie sau o boxa activa. Bugetul meu este de 1500 de lei. Ma gandeam la un Behringer pasiv de 250w, dar am gasit si ceva activ de 345w (modelul b212d). Le achizitionez pentru o petrecere cu 25-40 invitati. Astept raspunsuri, multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai statie? tu vrei boxe cu statia in ele sau cum?

| Annonnymus005 a răspuns:

Http://www.electronic-star.ro/......193084.htm
Sau daca vrei altceva cauta pe site-ul asta, sunt ieftine si bune. Funda?