| suităr a întrebat:

Am incercat sa vizualizez parolele salvate de pe Internet Explorer, dar cand dau pe "Afișeaza" imi cere o parola (de la notebook presupun?). Precizez ca nu folosesc parolă pentru a deschide notebookul asa ca nu stiu la ce se refera. E doar un cont cu numele lui. Utilizez Windows 10 daca este de ceva ajutor.
Cum pot face rost de parola aceasta?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cineva a setat o supra-parola pentru a nu se putea citi /folosi parolele folosite de el/ea, de alte persoane.
In acest caz, aceea supra-parola este pusa tocmai sa nu poti accesa parolele protejate.

| suităr explică (pentru Bula):

A ok laughing
Își uitase mama parola de pe Facebook, nu voiam să hackuiesc pe nimeni. Mersi!

1 răspuns: