| Dramaa a întrebat:

Am instalat de curand Windows XP si am o mica problema la Windows 7 aveam un fel de Master Volume adicca jos acola dadeam click pe acel difuzor si oprem sunetul la ce vroiam eu adica winamp sau stiu eu vreo pagina de internet. As vrea sa stiu cum pot face acest lucru si pe windows xp. Dau funda bineinteles.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti, faza merge doar pe vista si 7

1 răspuns:
| Dramaa explică:

Vreau mai multe pareri happy Nu as vrea sa schimb windowsul doar pentru o astfel de problema si chiar am nevoie de acel masterhappy