| paul99 a întrebat:

Am o problema la calculator si la modemul de net inainte sa nu o am fooseam windows xp si mergea wi-fi-ul dar de cand mi-am bagat windows 7 merge netul da nu merge wi-fi-ul ca i-am dat rebot la modem de pe siteul ala si nu mai am instalare la modem ca merge instalarea numa la toate windosurile pana la xp modemul este Huawei HG655b?

1 răspuns:
| Sso_Ovidiu_Sso_1978 a răspuns:

Trebuie facute setariile wireless sa iti mearga wifi, contacteaza-ma la adresa de facebook: https://www.facebook.com/ovidiusso, te ajut cu placere.