| Kingx a întrebat:

Am intampinat o problema la laptop cu perifericele si am citit ca trebuie sa sterg driverele din Divice Manager si sa restartez laptopul pentru ca acestea se vor reinstala, dar nu a fost asa, nu pot sa folosesc tastatura sau mouse-ul, nici macar touchpad-ul, exista vreo rezolvare?

Răspuns Câştigător
| rrrp a răspuns:

Pai ai tastatura? zici ca nu merge. daca merge atunci ai tastatura. ce windows ai? sa ii dai restore mergi la system restore si iti alegi o data de mai devreme de cand le ai sters si ii dai restore. incearca sa bagi o tastatura pe usb daca nu iti merge tastatura.
sper sa o instaleze.

3 răspunsuri:
| rrrp a răspuns:

Da un restart (de la buton banuiesc.)

| rrrp a răspuns (pentru rrrp):

Daca nu merge poate ai sters altceva -- pe cele de mouse si tastatura trebuie sa le instaleze (unele generice macar).

incearca sa repari windowsul sau sa ii dai restore.

| Kingx explică (pentru rrrp):

Cum fac?

| rrrp a răspuns (pentru Kingx):

Pai ai tastatura? zici ca nu merge. daca merge atunci ai tastatura. ce windows ai? sa ii dai restore mergi la system restore si iti alegi o data de mai devreme de cand le ai sters si ii dai restore. incearca sa bagi o tastatura pe usb daca nu iti merge tastatura.
sper sa o instaleze.