| Georgian_Georgian_1996 a întrebat:

Salut
Am laptop Fujitsu Simens l-am formatat si nu gasesc driverele pentru wireles ma ajuta cineva va rog?

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Spune-mi tot modelul laptopului. Sunt mai multe modele pentru aceasta marca de laptop.

| Georgian_Georgian_1996 explică (pentru RareşTPUro):

Pai marca se numeste fujitsu computers simens mai multe nu stiu...

| RareşTPUro a răspuns (pentru Georgian_Georgian_1996):

Nu scrie modelul pe laptop? In partea dreapta a trackpad-ului?

| Georgian_Georgian_1996 explică (pentru RareşTPUro):

Fujitsu computer simens ailamo atat scrie

| RareşTPUro a răspuns (pentru Georgian_Georgian_1996):

Cauta pe google Fujitsu Siemens, si arata imagine cu laptopul care seamana cu al tau, copiezi link-ul imaginii si il scrii aici. Pe urma eu voi cauta laptopul tupa modelul imaginii si daca voi gasi driverele, ti le voi da.

| Georgian_Georgian_1996 explică (pentru RareşTPUro):

Http://uzywane-laptopy.com.pl/......-2727.html
Lasa-mi te rog si un id mess, skype sau fb ceva

| RareşTPUro a răspuns (pentru Georgian_Georgian_1996):

Scuze, dar am id-urile si profilul de facebook strict doar pentru prieteni/neamuri/apropiati pe toate.

Aici este site-ul catre driverul wireless: http://bit.ly/Fujitsu-Siemens-wireless-driver

Mai jos ai un tabel... Si dai pe Download in functie de windowsul pe care il ai si pe cati biti ai windowsul ca sa fie compatibil. Daca nu stii pe cati biti ai, intri in proprietatile laptopului (click pe "Start" pe urma click dreapta pe "My Computer sau Computer" si apesi "Properties" si acolo iti zice pe cati biti este windowsul, ca in imaginea de aici: http://prntscr.com/6vgrbx

Pe urma downloadezi driverul dupa windowsul pe care il ai si pe cati biti este.