| Gatejoiu_Andrei_2000 a întrebat:

Salut, am luat un laptop Lenovo y520-15ikbn de la flanco. Are 4 gb ram ddr4, procesor Intel core i5 generatia a 7-a, placa video geforce 1050mtx de 2 gb, memorie de 1 tb. Ce windows îmi recomandați sa bag 7 sau 10? Ca sa îmi meargă ok pe jocuri, și puteți sa îmi spuneți câți fps prind pe gta v, pubg, fortnite, cs go? Dau funda și orice va mai poate ajuta, multumesc de ajutor ^^ Vă rog răspundeți e urgent sad

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Nu iti ajung doar 4gb ram pentru gta 5 si pubg. Ai nevoie de minim 8

| Rony23 a răspuns:

La pubg îți trebuie minim 8gb RAM deci nu va rula cu 4. Windows 10 recomand.