| expander91 a întrebat:

Am luat un skin de virtual dj si imi zice ca are rezolutia mai mare decat ecranul meu. Ecranul meu de la laptop are 1366X768 iar acest skin cred ca are 1440X900. Intrebarea e : Exista vreun program sau vreo chestie ca sa-l adaptez la rezolutia mea?

6 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Are windows, programul Paint, caută-l:start-accesorii-Paint, dacă nu descarcă Photoscape gratuit

| expander91 explică (pentru Tagaso):

Nu am inteles absolut nimic din ce imi zici pe acolo. Ce legatura are paintul? Spune ideea pana la capat

| expander91 explică (pentru Tagaso):

Nu inteleg ce legatura ar avea paintul cu asta, lasa-mi niste instructiuni. Dar mai ales ce legatura are Photoooscapeee?

| lickmybools a răspuns:

Maximizeaza-l,adica apasa pe butonul de langa x, eu am patit asa la un skin de cdj 2000, l-am maximizat si acum merge briciwinking

| expander91 explică (pentru lickmybools):

Acum numai imi merge delooooc. Imi baga virtual dj in bara fara nimic