| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am niste pete albe pe display-ul de la laptop, care se observa mai bine pe un fundal de culoare deschisa. Am inteles ca ar fi cauzate de presiune. Nu ma deranjeaza insa e posibil sa cauzeze probleme pe viitor?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, dar un schimb de ecran nu costa asa mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate fi ceva praf pus pe ecran. Incearca sa-l cureti si sa pui ceva intre tastatura si ecran. Mie mi-a venit laptopul cu un buretel subtire deja pus acolo si il tot pastrez de ani de zile, nu am pete albe pe ecran.

| WithoutName123456789 explică (pentru anonim_4396):

L-am curatat dar petele sunt tot acolo.Nu sunt deranjante, in ideea ca ca nu afecteaza culorile. Se poate vedea lejer tot continutul de pe ecran si ceea ce se afla "sub" ele.