| Oni21 a întrebat:

Am niste probleme cu un Nokia C3-00.Cand vreau sa intru pe internet pe WLAN merge perfect dar problema e ca nu pot sa ma uit la videoclipuri, de exemplu cand vreau sa ma uit la ceva pe youtube nu merge. Dar lucrul cel mai ciudat e ca prima oara cand l-am cumparat a mers.Va rog daca ma puteti ajuta astept raspunsuri.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

Instalaza Opera Mini si puteti vizualiza videoclipurile pe youtube.

6 răspunsuri:
| Oni21 explică:

Are deja Opera Mini instalat de la el.

| Oni21 explică:

ALexZz pai eu nu i-am facut nimic.Doar intram in meniul WLAN si dadeam la cautare retele.Si imi mergea.Imi pare rau ca nu te pot ajuta.

| aLexZz a răspuns:

Ony cum ai facut sa iti mearga WLAN pe Nokia c3-00 ca am si eu si nu imi merge nu stiu ce are.

| sharky_5908 a răspuns:

Deci intra in setari-reset setari fabrica -doar setarile si vei putea viziona videoclipuri.

| rata_6989 a răspuns:

Am si eu o intrebare.dc imi baga cost cand imi activez WLAN si intru pe net? ma poate ajuta cineva?

| StefanMA a răspuns:

Trebuie sa faci port forwording la router cu portu :udp 1024-65535 si in caz de nu merge trebuie sa configurezi setarile streaming ale tele fonului :meniu/settings/configuration/personal settings/add/streaming/use preferred acces poit(select no)/access point settings/proxy(select disable) /dai de 3 ori back si dai optiuni activare si dai restart la tel il aprinzi il stingi si gatawinking mie asa mi-a mers avea 2 broesere instalate si nu mergea deloc doar netu fara videowinking