| Kvvguyyhhuiuhhubuuuhuuh a întrebat:

Salut am o intrebare am această boxă ln-26 https://www.google.com/......https?/url așa nu am manual de instrucțiuni la ea ce am este boxa un cablu de date usb dar fara adaptor și un șiret adaptor i-am pus eu întrebarea este cât șo țin la încărcat precizez ca este la încărcat in priză și are becul rosu când merge are becul albastru dar ma ține foarte puțin dau FUNDĂ dacă îmi răspundeți corect cum so incarc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa-l tii la incarcat pana se stinge led-ul de incarcare sau isi schimba culoarea!
Cand este pus la incarcat nu e bine sa-l folosesti pentru ca nu se incarca cum trebuie si se strica bateria!
Apoi cand nu il mai folosesti un timp trebuie sa-l incarci, apoi sa-l pui deoparte, daca nu faci asa iar se strica bateria!
Timpul de incarcare de obicei e intre 3-6 ore!

7 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Https://www.walmart.ca/......MDQUHGDR44

Are acumulator mic: 400mAh x 3, 7V = 1, 48Wh
Asta înseamnă că la un consum de 5W acumulatorul ține (1, 48/5)x60 minute = 17 minute.
Ca să țină mai mult, trebuie un acumulator mai mare.
Dacă merge și în timpul încărcării, atunci se poate folosi tot timpul un încărcător de 5V sau o baterie externă. Dacă nu merge în timp ce se încarcă, atunci doar un acumulator mai mare ar trebui ca să țină mai mult.

| Kvvguyyhhuiuhhubuuuhuuh explică (pentru halogen001):

Chiar asa e 17 minute vaş fi dat la amandoi fundă

| Kvvguyyhhuiuhhubuuuhuuh explică (pentru halogen001):

Auzi uite cum facem ca eu sunt om de omenie ca sa nu te superi voi mai posta o intrebare la care tu vei putea raspunde ca sa ai si tu funda facem.asa

| halogen001 a răspuns (pentru Kvvguyyhhuiuhhubuuuhuuh):

Nu trebuie sa mai pui întrebare. Mulțumesc mult pentru intenție. Am destule funde. E ok si cu funda și fără funda happy

| halogen001 a răspuns (pentru Kvvguyyhhuiuhhubuuuhuuh):

Daca mi-ai spus ca vrei sa-mi dai funda e ca si cum mi-ai fi dat deja happy

| Kvvguyyhhuiuhhubuuuhuuh explică (pentru halogen001):

Te rog e plăcerea mea

| Kvvguyyhhuiuhhubuuuhuuh explică (pentru halogen001):

Https://www.tpu.ro/......ta-sau-nu/ SALUT ACEASTA ESTE ÎNTREBAREA SCRIE NU ȘI ÎȚI DAU FUNDĂ CUM AM ZIS ASEARĂ