| Monica a întrebat:

Salut.
Am o intrebare...
Am wireless pe telefon.Semnal gasesc si acasa.Intrebarea e...
daca ma pot conecta cu wireless-ul pe mobil si acasa, platesc ceva in plus, pe langa factura initiala la internet?
Sau suma ramane stabila?

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Nu plătești nimic în plus chiar dacă ai 100 de laptopuri și 5000 de telefoane cu wireless

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu abonamentul de internet ramane acelasi chiar daca ai un pc sau 20. Daca te conectezi cu telefonul nu platesti nimic in plus.

| dexro a răspuns:

Nu platesti nimic in plus in afara de factura normala
daca ai si alte intrebari legate de pc le poti lasa aici la comentarii - dexro.blogspot.com

| cladytza2000 a răspuns:

Citeste contractul ala care ti l-au dat astia cand ti-au pus netu`winking!

| Monica explică (pentru cladytza2000):

Avand in vedere ca mi-e mlt mai usor sa intreb,stiind ca cineva imi va raspunde,decat sa rasfoiesc prin toateeeee dosare, nu vad care e problema ta.
Daca nu ai chef sa raspunzi la o intrebare, DA NEXT.

| LexxisMtf a răspuns:

Nu platesti nimic, practic e ca si cand te-ai conecta de fapt cu calculatorul sau laptopul prin intermediul cablurilor