| maria0123 a întrebat:

Eu am internet prin wireless pentru laptop si de curand mi-am adus pc-ul de la bunici acasa...are Wind.8.1 ...stie cineva cum il pot conecta la wireless?
Dau funda big grin!

5 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca te referi la un pc desktop ai nevoie de un adaptor wireless asa cum vezi aici http://www.emag.ro/adaptoare_ethernet/c?ref=category_center-5_1

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu are placa de retea wireless ori il conectezi prin cablu direct din router ori iei un adaptor de wi fi pe usb

| K0sti a răspuns:

Click pe retea, connect, bagi parola de la wireless si asta e!

| maria0123 explică (pentru K0sti):

Nu am parola si nu imi gaseste reteaua...

| K0sti a răspuns (pentru maria0123):

In concluzie ce ai, laptop sau desktop?