| DanD14 a întrebat:

Am o întrebare la care sper să îmi puteți raspunde. Cum să îmi conving părinții să îmi cumpere un Samsung Galaxy Note 5. Am un smartphone ( ulefone ), dar s-a stricat. Plus că Samsung-ul este telefonul meu preferat. Dau sundă

8 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Iti imprumut pusca mea de vanatoare incarcata pentru urs?

| DanD14 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mi-ar trebui la directoare. Dacă poți să mi-o dai până în 12 septembrie ar fi perfect.

| Mihai1810 a răspuns:

Dar la ce iti trebuie tie telefonul ala? Sa fii cel mai smecher de pe strada ta?

| DanD14 explică (pentru Mihai1810):

Să ști că dacă am acel telefon tot voi fi in coada listei. Aproape toții copii de pe strada mea au iPhone 6 plus

| Mihai1810 a răspuns (pentru DanD14):

Si daca au iphone 6 plus ce? Sunt mai destepti? Nu ingropa banii intr-un amarat de telefon. Unul la 1000 lei e de ajuns.

| DanD14 explică (pentru Mihai1810):

Eu am cerut un sfat. Nu lecții de economisit banii

| Mihai1810 a răspuns (pentru DanD14):

Sfat sa nu ti-l iei, pentru ca nu merita.

| DanD14 explică:

Ai și tu dreptatea ta