| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Mi-am descarcat de mult my talking tom, deja citeva luni si au aparut jocuri noi dar mie nu imi arata, de ce? de vreo luna la altii au aparut dar la mine nu, care e problema? si mai am o intrebare : daca am sa sterg aceasta joaca, si vreau din nou so descarc, voi incepe de la 1 nivel sau voi merge mai departe? ajuuuuuuuuuuuuuuutttttttttorrrrrrr dau funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Intra in google play[magazin play], cauta my talking tom si apasa pe actualizarewinking trebuie sa-ti actualizezi jocul din cand in cand, la setarile magazinului play ai optiunea de a activa automat aplicatiilewinking daca vrei selecteaza sa ti le actualizeze automat doar pe wi-fi deoarece nu vrei sa ti se actualizeze cand esti pe net-ul de pe cartelawinking

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Probabil ai dezactivat notificările?

| Elizasweet a răspuns (pentru XxTerrorxX2):

Dar cum as putea sa le activez?

| iacobina a răspuns:

Buna. Mai exista si alte aplicatii la fel ca Tom si Angels? Adica din pui mic sa devina mari si tot mai departe?