| just4fun_9065 a întrebat:

Salut.am o intrebare, pentru cei care se pricep la calculatoare.
Deci am un netbook ecafe e900 cu hard discul stricat si in locul lui un card. momentan.
problema e ca am linux pe el.si as vrea sa instalez windows.
ce windows pot instala si cum anume?
netbookul are 1, 66 ghz procesor si 1 gb ram.
astept pareri.

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Windows-ul nu poate fi instalat pe card si totusi daca reusesti prin diferite metode(eu am reusit) atunci nu ruleaza de pe el. Daca gasesti o metoda in alta parte da ne si noua solutia, eu cel putin sunt foarte interesat.