| Loadout a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru utilizatori de Smart Phone-uri cu android, Cine stie un program ca si freedom sa poti face Tranzactii in jocuri (in-game payment) si din astea dar sa nu necesite root?
Eu am un Vodafone Smart 3, Alcatel 975, Android: 4.1.1 si deoare ce telefonul nu e prea popular sa zic asa nu vreau sa incerc sa il rootez deoare ce as putea sa il stric.
Multumesc

Funda

1 răspuns:
| Mihail_George_1988 a răspuns:

Rootul il poti face intr-un mod sigur cu kinguser si nu o sa ai nicio problema eu il folosesc XD