| Sandu3 a întrebat:

Salut.Am o pereche de casti pe care efectiv le-am gasit pe jos langa liftul blocului cand am venit acasa.Sunt din acelea cu conectare Bluetooth marca JBL Tune 125BT.Nu am avut niciodata asa ceva decat casti cu fir.Am unele Panasonic care se aud foarte bine.Le-am conectat la telefon prin Bluetooth dar am avut neplacuta surpriza sa constat ca se aud foarte prost fata de castile mele obisnuite cu fir. Ceva de nota 5.Am incercat sa imbunatatesc sunetul cu o aplicatie egalizator care cu castile cu fir se aude extraordinar.La astea nu merge.Foarte putin se imbunatateste sunetul aproape ca nu iti dai seama.Asa se aude in castile de acest tip sau ce sa inteleg? Sunetul nu are nici un fel de bas aproape,e distorsionat si parca melodia e asa, nu stiu cum sa spun...lungita,parca vine greu sunetul intre telefon si acest tip de casti.Nu dau vina pe telefon pentru ca e unul nou luat de abia 6 luni si merge impecabil.Castile sunt de vina e clar.Cam ce as putea sa fac sa se auda macar decent, sau asa se aude prin castile de tip Bluetooth?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Sunt curios cum le-ai găsit? Nu cumva cu cinci minute înainte de a le pierde proprietarul? Așa-i Pardaillane?

| Sistemulxxl a răspuns:

,Cam ce as putea sa fac sa se auda macar decent, sau asa se aude prin castile de tip Bluetooth''?
Sa inapoiezi castile celui care le-a pierdut.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Cred ca le-ai furat de undeva.

| petrisor23 a răspuns:

Pai nu ai gasit niste casti pierdute ci niste casti aruncate de proprietar. E o diferenta. Ala nu le-a aruncat de bune ce erau.winking