| andreizwx a întrebat:

Salut

Am o problema cand intru in jocuri de ex, metin2 gta iv pes 2013 joc 5/10 minute sau chiar o jumatate de ora cam asa si de odata se inchide monitorul si se redeschide imi da o eroare de la ATI citez vpu recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics commands am curatat procesorul de pasta termoconductoare vechie am pus una noua am curatat tot pc-ul de praf si nimic mi-a spus un prieten ca poate sa fie ori din cauza la placa video am placa video ATI Radeon 3400 HD Series sau de la ventilatorul care raceste placa video si poate nu mai raceste cum trebuie cine stie de la ce poate sa fie aceasta eroare sa imi spuna dau Funda

3 răspunsuri:
| Apreotesei_Andrei_1995 a răspuns:

Nu ai instalate driverele de la placa video

| andreizwx explică (pentru Apreotesei_Andrei_1995):

Le-am instalat pe cele originale sunt prea vechi si poate placa cere ceva mai nou

| Apreotesei_Andrei_1995 a răspuns (pentru andreizwx):

Pai cauta placa video pe internet, si vezi daca are drivere video mai noi