| andreizwx a întrebat:

Salut

De unde pot sa descarc driverele de la placa video

ATI Radeon 3400 HD Series

A si inca ceva cand vreau sa intru in diferite jocuri de exp metin2, mafia 2, etc imi se inchide monitorul si dupa aceea se deschide inapoi si imi da o eroare VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics commands

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De la producator, de unde crezi ca se descarca driverele?

| Jipa95 a răspuns:

De pe pagina oficiala, suport : http://support.amd.com/en-us/download

| VladyXR a răspuns (pentru Jipa95):

Nu mai sunt suporturi pentru asa gen de placi, e greu de observat ca e pana in 5000 hd series in sus?!, pe alea vechi le gasesti pe google.

| Jipa95 a răspuns (pentru VladyXR):

Probabil n-ai observat acea facilitate de pe site care detecteaza automat placa video, si-ti da driverii corespunzatori.

| VladyXR a răspuns (pentru Jipa95):

Am vrut sa zic pentru driverul OMEGA.

| killerMZQ a răspuns:

Salut, incearca sa descarci programul "3dpchip* pentru ca acest program iti instaleaza automat toate driverele daca ai o conexiune la internet. Dupa ce il instalezi dai un restart la pc.