| dany2001 a întrebat:

Am o problema cred ca cu placa video pentru ca atunci cand intru intr-un joc se vede totul bruiat si o ia totul razna..nu stiu cum sa explic mai bine. oricum intrebarea mea ar fi cum pot sa schimb de pe placa video dedicata pe cea integrata? Am auzit ca daca fac asta ar putea sa mearga din nou normal. modelul laptopului e Acer e1-571g-53214g50mnks.

2 răspunsuri:
| ncristian7805 a răspuns:

Salut! asta se poate intampla daca dai click dreapta pe aplicatia dorita si selectezi pe ce placa sa ruleze, asa merge pe notebookul meu medion, sper ca te-am ajutat!