| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu conexiunea de la internet dupa ce mi-am instalat windows 7 ultimate 64 biti dupa ce ma conectez cateva minute merge ok apoi vad ca mi se deconecteaza de la mess si videourile la care ma uit se opresc dar nu mi se deconecteaza de la net, pur si simplu nu mai merge pret de 10 secunde si se intampla asta la interval de 5-10-15 minute care este problema?

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Inseamna ca ai un calculator jalnic, pe care nu are ce cauta windows 7, in special 64 biti. Pune XP si probabil se rezolva.