| Mintau_Cristian_1997 a întrebat:

Salut, am o problema cu drivers de la laptop pe windows 7, ajutatima va rog cu un program pentru a descarca si instala driverele. Multumesc.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele se iau de la producator!
http://www.epasystems.ro/drivere-laptop/

| valentin75 a răspuns:

Salut! Un program ar fi Driver Booster, instalezi, scanezi si instalezi driverul; se mai poate utiliza si DriverMax, dar cu acest program nu poti instala decat doua drivere pe zi, in varianta free. Le poti folosi simultan, sa folosesti pentru video DriverMax, iar pentru restul Driver Booster. Driver Booster iti va cere sa instalezi toata suita, instaleaza-l doar pe el. Bafta!