| Iliescu_Cristi_1992 a întrebat:

Am o problema cu monitorul, imi intra in saving mode! Din ce cauza face asa?

5 răspunsuri:
| Anonim2322343a a răspuns:

Nu stiu sa iti dau o cauza exacta, dar am avut si eu o problema asemanatoare si a fost nevoie sa resetez soft-ul.

| DarkXeRo a răspuns:

Cand deschizi pc-ul apasa pe f8 si incearca sa intri in safe mode, daca a mers sa intri da-i un sistem restore(pe o data anterioara cand functiona mai bine windowsul)

| DarkXeRo a răspuns:

Aceasta problema a avut-o un vecin de al meu si asa a rezolvat-o.(Daca ai monitor Dell inseamna ca de la el este, pentru ca firma Dell are o problema cu monitoarele, nu le fac prea bune.Calculatoarele lor sunt bune, dar monitoarele nu prea sunt.

| Iliescu_Cristi_1992 explică (pentru DarkXeRo):

E de la LG.

| DarkXeRo a răspuns (pentru Iliescu_Cristi_1992):

Incearca metoda pe care ti-am spus-o mai sus, sa ii dai system restore din safe mode(pentru a intra apasa pe f8 si apoi apesi pornire in safe mode).