| Yelawolf a întrebat:

Am o problema cu tableta mea, se descarca foarte rapid in 13 minute s-a dus 12% si asta asa din senin seara nu avea nimic si a doua zi... daca o las sa sse blocheze sau o blochez eu dupa ce vreau sa o deblochez se inchide si ca sa o pot deschide trebuie sa o deschid cu incarcatorul bagat ca zice ca n am baterie am incercat sa dau un reset la tableta si acum nu se mai deschide deloc ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Nu o mai zapacii toata ziua. Daca o lasi la incarcat las-o 24h nu o lasa 5 minute, iar o scoti si iar o bagi ca de asta face asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru j1NNNx):

'Salut horia big grin

| j1NNNx a răspuns (pentru anonim_4396):

Sall happy

| Yelawolf explică (pentru j1NNNx):

Pai nu o las 5 min, o las sa se faca 100%...

| j1NNNx a răspuns (pentru Yelawolf):

O lasi 24h nu o lasi sa se faca 100%. Trebuie sa o lasi mai mult chiar daca e 100%.

| Yelawolf explică (pentru j1NNNx):

In orice caz..intrebearea era cum fac sa o pot deschide din nou nu cum o pun la incarcat si cat sa o las