| Iuliana_Cristina_2000 a întrebat:

Am un iphone 4s si are probleme uneori, daca raman fara baterie se inchide si nu il mai pot deschide! imi arata ca nu are baterie dar si cu incarcatorul face lafe, ma puteti ajuta? multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| mototolu a răspuns:

Ouch. Atunci clar e o problema cu el. Ai putea sa incerci un alt incarcator, cere la ceva prieteni unul sa vezi daca aia e problema. Daca nu, atunci bateria s-ar putea sa fie de vina.

4 răspunsuri:
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Nu te alarma.Nu este nici o problema cu el.Am avut si eu la fel cu al meu 4s big grin Tine apasat pe butonul home si butonul deblocare. Tine apasat pana apare marul alb de la Apple.

| Iuliana_Cristina_2000 explică (pentru Edy_Mihai_Eduard_1980):

Nu merge... vreau sa imi comand o baterie pentru ca nu se deschide de vreo 4 zile si il las la incarcat foarte mult si degeaba

| mototolu a răspuns:

E normal. Sint multe telefoane la care daca bateria e goala nu poti sa le pornesti nici dupa ce ai conectat incarcatorul. Trebuie asteptat sa se incarce un pic bateria inainte sa le poti da drumul.

| Iuliana_Cristina_2000 explică (pentru mototolu):

Am inteles ca trebuie sa il las cel putin 1 ora la incarcat si dupa va merge dar l am lasat toata noaptea si nimic.

| mototolu a răspuns (pentru Iuliana_Cristina_2000):

Ouch. Atunci clar e o problema cu el. Ai putea sa incerci un alt incarcator, cere la ceva prieteni unul sa vezi daca aia e problema. Daca nu, atunci bateria s-ar putea sa fie de vina.